fbpx
Breaking News
“Боженька, а душу Ти мені вклав мою чи чиюсь?” “Квіти у Тебе вийшли краще, ніж людина.” Це неймовірно! Діти нашої недільної школи при храмі пишуть листи Богу. Обов’язково треба прочитати кожному дорослому!..
Гарна новина: вже з квітня 2020 року проїзд для школярів стане безкоштовним.
Так готували найсмачніший пудинг в нашому селі, коли я була маленька. Так я готую його і зараз, живучи вже у столиці. На радість дітям, бо це їх улюблений смаколик, і на здивування нашим друзям: спробувавши, всі дивуються, що така проста страва настільки смачна! 
Уявити не могла, що ВАРЕНИКИ З ОСЕЛЕДЦЕМ – така смакотища! Спробувала рік тому на батьківщині, на Полтавщині, і тепер сама їх готую часто, бо дома просять і просять!
Якщо бажаєте, щоб чоловік вас на руках носив – готуйте йому цю домашню білу ковбаску з цибулькою і пивом! Мій чоловік і зять зазвичай ледве не б’ються за останній шматочок! Дуже смачна на обід з картопляним пюре або на вечерю з хроном, буряком і свіжим хлібом.
Суспільство
Чим корисна гостра їжа: 4 факти

Дослідники з’ясували, що помірне вживання гострої їжі, зокрема перцю чилі, позитивно впливає на здоров’я людей.

Користь для серця

Споживання у їжу гострого перцю хоча б раз у місяць зменшує ризик померти від інсульту чи інфаркту на 13%.

Втрата ваги

Перець чилі є корисним для тих, хто хоче втрати кілька зайвих кілограмів. Все завдяки капсаїцину, одному з головних елементів у чилі. Він допомагає тілу ефективніше спалювати калорії.

Користь для чоловіків

Дослідження свідчать, що у чоловіків, які полюбляють гостру їжу, рівень тестостерону є вищим, аніж у тих, хто гостренького не любить.

Боротьба з цукром

Капсаїцин, який є у чилі, може допомагати регулювати рівень цукру. Зокрема, він не дає різко підніматися рівню цукру в крові.

Читайте також: НАУКОВЦІ НАЗВАЛИ 9 РЕЧЕЙ У ДОМІ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПОЧУВАТИСЯ ЩАСЛИВІШИМИ

Джерело.

Related Post