fbpx
Україна
Де чекати дощів і чи буде тепло: прогноз погоди в Україні на тиждень

Згідно з народним календарем наших предків, бабине літо починається з 14 вересня. Яку погоду в найближчі дні обіцяють українцям синоптики.

У суботу, 15 вересня в Україні тепло, але дощитиме – опади очікуються в західних і східних областях країни і на півдні, повідомляє Укргідрометцентр. При цьому в центрі і на півночі сухо.

Температура повітря вдень складе: на заході країни від 22 до 26 градусів тепла, в центрі, на півночі і на півдні – від 24 до 26 градусів, і в східних областях – від 20 до 22 градусів вище нуля.

У неділю, 16 вересня дощі з грозами заллють всю східну, північну і південну частини України. А ось на заході і в центрі країни безхмарно.

Читайте також: В УКРАЇНІ СКАСУЮТЬ ПЕРЕХІД НА ЗИМОВИЙ ТА ЛІТНІЙ ЧАС: ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ КОЖНОМУ

Скрізь відчутно похолодає: на заході і півночі температура повітря вдень складе від 18 до 21 градуса тепла, в центрі – від 20 до 22 градусів, у східних областях та на півдні від – 21 до 23 градусів вище нуля.

У понеділок, 17 вересня по всій Україні синоптики обіцяють ясну погоду. Середня температура повітря по країні вдень – від 19 до 23 градусів тепла, вночі – від 9 до 15 градусів вище нуля.

У вівторок, 18 вересня в Україні все так же без опадів, хмарно. Середня температура повітря вдень – 21-23 градуси тепла.

У середу, 19 вересня опадів все так же не очікується. При цьому в західних областях стане тепліше – температура вдень становитиме 24-26 градусів тепла.

На півночі, в центральній і східній частинах країни – 21-23 градуси, на півдні – від 23 до 25 градусів.

Джерело.

Related Post

facebook