fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Наука
Де живуть трудоголіки

Американські вчені змогли порахувати, в якій країні живуть найпрацьовитіші працівники. Враховувалося відразу безліч факторів: і тривалість робочого дня, і результати, і пенсійний вік у країні.

Виявилося, що в США на справжню роботу середньостатистичний дорослий чоловік витрачає близько 26 годин. Це на 20% більше, ніж працюють жителі Європи. Про це повідомляє портал “Цікавості”.

В Європі найпрацелюбнішими виявилися швейцарці. Вони працюють по 25 годин на тиждень. Італійці, для прикладу, працюють всього по 19 годин на тиждень.

Про дані по країнах Азії, Африки і Австралії нічого не повідомляється. Зазначимо, у своєму дослідженні вчені враховували лише ефективний час роботи, а не загальний час знаходження на робочому місці.

Читайте також: Більшість росіян негативно ставляться до України – опитування

Джерело

Related Post