fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєнання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
День Ніни 27 січня: чого категорично не можна робити

У неділю, 27 січня, православна церква відзначає день пам’ять рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії.

В народі свято отримало назву Обряди худоби – саме в цей день доглядають за худобою особливим чином. Про заборони свята читайте далі у матеріалі. Джерело

День Ніни 27 січня: головні заборони свята

На Ніну заборонялося сидіти без діла і довго спати. Люди прокидалися на світанку і очищали хлів від гною, застеляли підлогу соломою, чистили всіх домашніх тварин, пригощали їх овочами, хлібом і лагідно розмовляли з ними.

Також проводилися й інші господарські роботи, включаючи кілку дрів. Крім того, великим гріхом вважалося ігнорування домашніх тварин. Не можна було залишати їх голодними і брудними.

Варто відзначити, що особлива увага в цей день приділялася коровам. У народі говорили: «На святу Ніну порадуй худобу».

Якщо на Ніну сталася пожежа, то вважається, що крапля молока корови, яка потрапила у вогонь, його загасить. Якщо людина отримала опіки або захворіла, то коров’яче молоко може зцілити її.

Знахарі в цей день заговорювали на успіх у торгівлі, а також лікували хвороби очей. Для зміцнення зору вони умочували ватку в олію і м’яко змащували очі від зовнішнього кута до внутрішнього.

Читайте також: Одружився на скромниці-домробітниці, а вона мене кинула

Зір також помітно поліпшувався, якщо є багато трави портулаку. Зазвичай з неї готували салати, а також пили настій (1 ст ложка на склянку води).

Також наші предки помічали в цей день прикмети про погоду. Якщо дерева покривалися інеєм — це віщувало тепло, а от білі хмари обіцяли холоднечу.

Якщо у морозний день йшов сніг — чекали на потепління, а якщо на заході з’являвся стовп сонячного світла — навпаки, готувалися до морозів.

Прийнято вважати, що ранній спів півнів обіцяє тепло, а каркання ворони вранці — заметіль.

Приказки і прикмети

– Місяць не має яскравого насиченого кольору – до снігу.

– Якщо навколо місяця видно серпанок, то незабаром закрутить заметіль.

– Якщо на Ніну зірки яскраво почали мерехтіти, то мороз посилиться.

Related Post