fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Культура
Деніел Редкліфф готовий ще раз зіграти Гаррі Поттера

Як і багато інших зірок великобюджетної кінофраншизи, Деніел Редкліфф після закінчення “Гаррі Поттера” активно намагався абстрагуватися від ролі, яка принесла йому світову славу – але недавно актор зізнався, що, в принципі, готовий ще раз зіграти Гаррі Поттера.

27-річний Деніел Редкліфф грав Гаррі Поттера у восьми фільмах оригінальної франшизи протягом 10 років – з 2001 по 2011 рік.

У новому інтерв’ю The Sun Редкліфф заявив, що може розглянути можливість зіграти головну роль в екранізації “Гаррі Поттер і Прокляте дитя” – але тільки за умови, що робота над екранізацією почнеться років через десять.

Продовження “Поттеріани” – спін-офф “Фантастичні звірі і де вони мешкають” – вийде на екрани кінотеатрів у листопаді цього року.

Згодом Warner Bros. планує зняти ще два фільми по “Фантастичних звірах” і лише потім, можливо, зайнятися екранізацією “Гаррі Поттер і Прокляте дитя”.

Читайте також: Корону «Місіс Всесвіт» отримала українка (фото)

Джерело.

Related Post