fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Депутат пояснив, чому Росія може почати повномасштабну війну

Кремль може вдатися до повномасштабної війни проти України. Про це в інтерв’ю журналу “Країна” сказав народний депутат з “Блоку Петра Порошенка” Вадим Денисенко.

“Путін зараз потрапляє у горлечко пляшки. Він заручник свого рейтингу. У європейських суспільствах той ніколи не сягає 80–90 відсотків. За першої іскри зневіри рейтинг перевертається в антирейтинг із тим же показником. Тому Путін мусить постійно вигадувати щось, аби тримати в тонусі суспільство. Якщо люди починають гірше жити, треба пояснити чому. Ворог атакує – потрібно захищатись. Одним із виходів може бути повномасштабна агресія проти будь-кого із сусідів, зокрема України”, – пояснив парламентарій.

Потрібно продовжувати санкції – вони валять російську економіку, переконаний депутат.

Читайте також: СКІЛЬКИ ЗІРКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ В ІНТЕРНЕТІ – ЦИФРИ ВРАЖАЮТЬ

Джерело.

 

Related Post