fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Депутат заспівав на шоу “Х-фактор”(відео)

Депутат міськради Первомайська Харківської області 35-річний Федір Фендріков пройшов кастинг на телевізійному шоу “Х-фактор”.

Під час відбору Фендріков виконав пісню Алли Пугачової “Нас б’ють, ми літаємо” й отримав підтримку суддів й овації залу.

На шоу чоловік розповів, що протягом 8 років вживав наркотики.

Під час проходження реабілітації Фендріков дізнався про те, що має ВІЛ.

Читайте також: Перший учасник «Х-Фактора», через якого судді натиснули золоту кнопку (відео)

Джерело.

 

Related Post