fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Політика
Депутатам принесли тюремні чашки під Раду

ЧашкиАктивісти Центру протидії корупції принесли під парламент тюремні кружки з прізвищами окремих депутатів. Іменні кружки тих, хто не проголосує за зняття недоторканності з Олександра Онищенка, відправлять до СІЗО та у зону АТО.

“Підписали кружки лише частиною прізвищ депутатів із “Опозиційного блоку”, а також із “Волі народу”. Це дві постолігархічні фракції, сказав Віталій Шабунін, керівник Центру протидії корупції, і в активістів є підозри, що частина народних депутатів саме з цих фракцій можуть не віддати свої голоси за арешт народного депутата України Олександра Онищенка завтра, повідомляє “Голос Столиці”.

Активісти акції протесту запевнили, що завтра знову повернуться під стіни Верховної Ради.

Нагадаємо, що за підозрами НАБУ, фірми, негласно керовані Онищенко, купували газ у Державній газодобувної компанії “Укргазвидобування” за заниженою ціною, але продавали за ринковою. Різниця, за заявою прокурорів, склала 1 млрд 613 млн 224 тисячі 251 грн. Як стверджує НАБУ, податки з цих грошей заплачені були. Фірми, які фігурують у справі, перебували в одній будівлі з неофіційною приймальні народного депутата Онищенко.

Джерело

Related Post