fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Держприкордонслужба відповіла на слова Лукашенка про Україну

Слободян спростував заяву білоруського лідера про потоках зброї на кордоні з Білоруссю.

Державна прикордонна служба України не спостерігає ніяких потоків зброї або заборонених речей на українсько-білоруському кордоні. Про це заявив помічник голови ДПСУ Олег Слободян.

“Заяви президента сусідньої держави я не можу коментувати, але ніяких потоків зброї або заборонених речей на українсько-білоруському кордоні ми не спостерігаємо. Більш того, ці слова не підтверджуються і статистикою, яку ми отримуємо від наших колег з Білорусі в рамках обміну інформацією”, – сказав Слободян.

Також помічник глави ДПСУ повідомив, що порівняно з минулим роком кількість виявлених боєприпасів зменшилася в 7 разів.

“Що стосується нашої компетенції, то за 9 місяців цього року ми виявили на кордоні з Білоруссю 49 одиниць зброї. Це менше приблизно в чотири рази, ніж в минулому році. У той же час з цих 49 одиниць зброї тільки дві були вогнепальними. 28 одиниць зброї ми виявили, коли його намагалися нам завезти з Білорусі, і 21 випадок, коли зброя намагалися вивезти до Білорусі. Те ж стосується боєприпасів: 242 боєприпасу в цьому році було виявлено нами на кордоні з Білоруссю, при цьому це також зменшення в 7 разів по порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також ми зафіксували півкілограма вибухівки, але це і вибухівка, яку намагалися ввезти в Україну з Білорусі”, – повідомив Слободян.

За підсумками вищесказаного Слободян запевнив, що “ні про які великих обсягах або спробах провезти в Білорусь зброю і боєприпаси не йде”.

Як повідомлялося, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ситуація в Україні спровокувала наростання низки проблем для Білорусі, в тому числі в плані незаконного проникнення в республіку зброї і вибухових речовин.

Читайте також: У ГРУДНІ ХОЧУТЬ ВВЕСТИ ЩЕ ОДНЕ СВЯТО

Джерело.

 

Related Post