fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Суспільство
«Дідусю, забери мене з собою» і поклала папірець в кишеню діда

Дід Коля виховував Машу з самого дитинства. Для дівчинки він був ближче, ніж її мати. Він навчив її розрізняти добро від зла, долати труднощі, кататися на велосипеді.

Маша не розуміла, як їй тепер жити без нього. Дідусь більше не посміхнеться і не скаже доброго слова.

Коли мама Маші дізналася про те, що трапилося, відразу ж приїхала в село. Мати намагалася підтримувати доньку, але це було дуже складно зробити.

За кілька годин до пoxopoну Маша сиділа поруч з дідом і згадувала найщасливіші моменти з ним.

Читайте також: ХОЧЕШ ЗНОВУ ЗАМІЖ, ЗАЛИШ ДИТИНУ БАБУСІ І ЇДЬ?

Раптом до кімнати зайшла сусідка діда і поклала в його кишеню годинник.

Дівчинка поцікавилася, для чого вона це зробила.

Сусідка відповіла, що цей годинник був важливі для дідуся Колі. А щоб людині було добре на тому світі, потрібно покласти його улюблену річ.

Після цих слів дівчинка зробила величезну помилку.

Дівчинка написала на папірці «Дідусю, забери мене з собою» і поклала її в кишеню діда.

Минуло кілька тижнів, і Маша заспокоїлася після такої втрати. Дівчинка вже забула про те, що поклала записку в кишеню діда.

Однак, кожен день бачила дивних людей на вулиці, які звали її з собою. Маша розповіла своїй матері про цих людей, і дівчинку поклали в лікарню.

Але дівчинці не стало краще. Ніхто навіть не здогадувався, що записка так зіпсує їй життя.

Джерело.

Related Post