fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Світ
Дитині вперше провели евтаназію

Невиліковно хворий 17-річний бельгієць став першою неповнолітньою людиною королівства, якій дозволили піти з життя шляхом евтаназії.

Про це повідомляє ВВС Україна.

“Підліток страждав через нестерпний фізичний біль”, – розповів керівник федеральної комісії з евтаназії Вім Дістельманс.

За його словами, хлопцеві було майже 18 років. Лікарі застосували паліативну седацію, яка передбачає введення пацієнта у штучну кому.

“На щастя, питання евтаназії розглядається щодо дуже малої кількості дітей, але це не означає, що ми повинні відмовити їм у праві на гідну смерть”, – наголосив Дістельманс.

Два роки тому у Бельгії скасували вікові обмеження на евтаназію попри скептицизм частини священиків і педіатрів. Неповнолітні будь-якого віку можуть обрати евтаназію, за умови, що вони перебувають у здоровому глузді та мають останню стадію невиліковної хвороби. Батьки неповнолітніх також повинні дати згоду.

Додамо, Нідерланди також дозволяють евтаназію для неповнолітніх, але вони повинні бути старшими 12-ти років.

Крім трьох монархій Бенілюксу, евтаназія також легальна у Швейцарії, Колумбії, Канаді, та американських штатах Орегон, Вашингтон, Вермонт і Монтана.

Читайте також: Малюк став свідком героїнового передозування батьків (фото)

Джерело

Related Post