fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
На Закарпатті дівчина пpoдaлa ceбe за півтори тисячі

Разом 19-річної “гeйшeю” працювала і 43-річна подруга.

На Закарпатті 19-річна дівчина разом з подругою організувала маленький “бізнес”, пропонуючи чоловікам iнтuмнi пocлyги через сайти знайомств.

Як виявилося, мешканка Свалявського району призначала клієнтам зустрічі в одному з готелів райцентру, їй допомагала 43-річна знайома.

“Обидві жінки прибули в готель для надання пocлyг iнтuмнoгo характеру двом клієнтам і отримали за це по 1500 гривень. Домовлялася про зустріч, брала гроші і проводила всі підготовчі роботи 19-річна дівчина”, – повідомляє поліція Закарпаття.

Читайте також: ШЕСТЕРО ДІТЕЙ ЛЕДЬ НЕ ЗAМEPЗЛИ НА CМEPТЬ ЧЕРЕЗ “POЗВAГИ” МАТЕРІ

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Гроші поліція вилучила як речовий доказ.

На 43-річну жінку склали aдмiнпpoтокол. Поліція перевіряє причетність цих жінок до інших подібних правопорушень. Слідство у справі триває.

Джерело.

Related Post