fbpx
Суспільство
Дізнайся про свій характер по першій літері імені: що можна очікувати в майбутньому

Ім’я людини відіграє важливу роль у характері людини, так і в його долі. По імені людини вже можна скласти невеликий психологічний портрет і зрозуміти, що від нього можна очікувати в майбутньому.

Однак і по першій букві можна визначити деякі риси характеру.

О – жінки з високими моральними принципами. Вони рідко поступаються своїм духовним принципам. Вміють поводитися з грошима і розраховувати бюджет.

П – дуже акуратні і ощадливі жінки. Їм важливо робити гарне враження і прагнуть зайняти високе положення в суспільстві. Обожнюють зовнішній лиск і аксесуари.

Читайте також: ОЗДОРОВЛЕННЯ СОКАМИ: ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ФРЕШІ

Р – жінки, які не бояться складної роботи. Терплячі та витривалі. Одинаки, досить егоїстичні, при цьому до оточуючих доброзичливі та чуйні. Рідко йдуть на поступки.

Т – активні і наполегливі жінки, які люблять жити на високій швидкості. Здатні закохатися з першого погляду, а в особистих відносинах деколи агресивні та наполегливі.

А – природжені лідери. Амбітні і напористі, високо цінують комфорт життя. Практично в усьому чинять по-своєму і не люблять йти на поступки. Роль хранительки вогнища не для них.

В – володіють розвиненою інтуїцією. Часто ставлять перед собою високі цілі і мають достатньо сил і волі для їх реалізації. Ревниві і категорично не вміють обманювати. Не здатні на зраду, а в любові пристрасні і віддані партнери.

Д – приземлені і прагматичні жінки. Уперті на шляху до своїх цілей. Не люблять визнавати свої помилки. В особистому житті орієнтовані на сім’ю і завжди вибирають собі супутника з прицілом на спільне майбутнє.

К – витривалі і проникливі жінки. Надто чутливі і легко збудливі. Часто беруть швидкоплинні проблеми близько до серця. Досить потайливі і загадкові.

Джерело.

Related Post

facebook