fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Суспільство
Для чого 19 квітня треба розшукати дику качку і що у цей день робити незаміжнім дівчатам

У день 19 квітня вішановують святого Євтихія, який за життя зробив безліч зцілень і чудес. Наприклад, одного разу до нього за допомогою звернулася жінка, у якої постійно народжувалися мертві діти. Саме Євтихій допоміг їй народити двох здорових синів. Після цього до старця звернулися два глухонімих юнаки, яких Євтихій зміг зцілити.

Під силу йому також була боротьба і з душевними хворобами – до Євтихія приводили божевільних людей, і він виганяв з них бісів. Він не цурався допомоги п’яницям і бездомним. Люди завдяки Євтихію очищалися від прокази, позбавлялися від алкоголізму та інших вад. Святому Євтихію 19 квітня часто молилися, просили здоров’я для рідних і близьких. Часто для цього ходили в церкву.

Зазвичай саме за погодою цього дня визначали, яким буде урожай овочів, конюшини, хліба. Говорили 19 квітня: “Якщо на Євтихія безвітряно – ранні хліба рясно народяться, а Ярема вітряний – хлібні колосся зіб’є”. Також спостерігали за дикими качками. Якщо вони 19 квітня були вгодованими, то весняні дні будуть довгими.

Зазвичай до цього часу в садах починали повсюди цвісти яблуні, а їх зазвичай співвідносили з дівочою красою, невинністю. Часто весільна пісня, в якій був присутній символ яблуні, асоціювався з нареченою. Дівчата іноді ворожили на судженого, стежили за прикметами, багато з них займалися підготовкою приданого, готувалися до весілля.

Читайте також: 7 ЗВИЧОК ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВИГЛЯДАЮТЬ МОЛОДШИМИ, НІЖ ВОНИ Є НАСПРАВДІ

Народні прикмети на 19 квітня

Качки гніздяться в місцях з великою кількістю води – чекай посухи влітку.

Безвітряний сонячний день – прикмета до того, що врожай добре вродить.

Туман вранці 19 квітня віщує суху погоду до кінця місяця.

Вітряна погода – колосся зіб’є, і багатого врожаю не буде.

Джерело.

Related Post