fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Україна
Для переможниці Міс українська Канада створили унікальну корону (фото)

Презентували офіційну корону конкурсу Міс українська Канада. Її одягне переможниця, яку оголосять 16 липня, повідомляє “Експрес online”.

“Корона виконана в єдиному екземплярі, оздоблена кристалами Сваровскі, перлами, стразами. Також на ній красується український тризуб та канадський кленовий листок як символ зв’язку між Канадою і Україною”, – розповіли організатори.

Корону створила Севда Фараджова, український дизайнер. Робить корони для різних національних конкурсів і телевізійних проектів.

Читайте також: Екс-солістка «Алібі» вперше показала новонароджену дочку (фото)

Нагадаємо, участь у проекті братимуть українки майже з усіх провінцій Канади: Британська Колумбія, Альберта, Саскачеван, Манітоба, Онтаріо і Квебек. Учасниці демонструватимуть вокал, танцювальне мистецтво, акторську гру, декламуватимуть вірші і бойовий гопак.

“Конкурс “Міс Українська Канада” – свято української культури, таланту та мистецтва. Ми не проти конкурсів краси, але наш захід відрізняється від інших форматом. Головне завдання його — познайомити аудиторію з новою сучасною Україною, об’єднати українську молодь з різних куточків Канади, представити її творчий потенціал”, – розповіла Анна Купрєєва, організатор конкурсу.

709147_w_300

 

У фіналі учасниці змагатимуться за кращий соціальний проект, спрямований на допомогу Україні. Представлятимуть власні ідеї волонтерських ініціатив або проектів соціального підприємництва. Найкраща пропозиція отримає грошовий грант на реалізацію.

Джерело.

Related Post