fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Для українців відкрили одразу три нових міжнародних рейси: перелік країн

Авіакомпанія UM Air (Українсько-середземноморські авіалінії) почала з 1 грудня почала виконувати три нових регулярних міжнародних рейсів.

Польоти будуть здійснюватись з аеропорту Київ (Жуляни) в Тегеран (Іран), Бейрут (Ліван) і Амман (Йорданія), повідомили в прес-центрі аеропорту.

Рейси до Бейрут будуть виконуватися двічі на тиждень, в Тегеран і Амман – один раз.

“Також ми ведемо переговори з найбільшим бюджетним перевізником Європи – авіакомпанією Ryanair”,
– заявив генеральний директор компанії-оператора аеропорту “Майстер-Авіа” Олексій Яковець.

До слова, одноразові туристичні візи в Таїланд з 1 грудня 2016 року до 28 лютого 2017 року для українців будуть безкоштовними.

Читайте також: ЦЕ ЗНУЩАННЯ? ГРОЙСМАН ПИШАЄТЬСЯ РІВНЕМ ЖИТТЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Джерело.

 

Related Post