fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Дмитро Дербасов закатував дружину до смерті

31 липня у Ставищі Коростенського району Дмитро Дербасов забив до смерті свою дружину Наталію Кузьменко.

Про це Gazeta.ua розповіли у прес-службі поліції Житомирської області.

Він прив’язав жінку ногами до підводи і протягнув її 500 м по землі. Від чисельних травм вона померла.

“Експертиза вияснила, що причиною смерті жінки стали чисельні крововиливи та забій головного мозку”, – сказали у поліції.

У селі згадують, що чоловік бив дружину і раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львівському військовому шпиталі вперше відгуляли весілля

“Наталія випити любила інколи. Така природа у неї була. Пити ходила до сусідки через город. За це Дмитро її бив, щоб господарство тримала. У них воно чималеньке – 2 корови, 2 телят, кінь був. Наталка була гарна господиня – могла і спекти, і зварити. Син у неї завжди чистенький ходив. На чоловіка ніколи не жалілася. Якось приходила писати заяву, але потім забрала. Було таке, що вони розійшлися ненадовго. Але потім знову жили разом. Два роки тому Дмитро став сильніше дружину бити. Я не знаю, чи вона стала більше пити. По селу постійно синя ходила. Сільський голова ходив розбиратися, але Наталія сказала, що то їхні сімейні справи”, – сказала секретар сільради Лідія Андрієвська.

Зараз Дмитро Дербасов перебуває під вартою. Поліція порушила кримінальне провадження за умисне тяжке тілесне ушкодження, що має характер особливого мучення. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

Долю 13-річного сина Наталії та Дмитра вирішуватимуть соціальні служби.

Джерело

Related Post