fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Дмитро Ступка та Поліна Логунова вибрали ім’я для дочки

Український актор Дмитро Ступка та ведуча Поліна Логунова, які 25 квітня вперше стали батьками, вибрали ім’я для дочки.

На сторінці в Instagram Поліна повідомила, що дівчинку назвали Богданою. Ведуча також похвалилася, що швидко приходить в форму.

“Ступка Богдана Дмитрівна, ні, не на честь Богдана Сильвестровича! Ми довго і болісно думали над ім’ям, не гналися за модою або оригінальністю, не думали, як би так назвати, щоб язика зламати, але незвично було. Для нас важливо значення імені, коли йдеться про дитину, важливі всі деталі, можна вірити чи ні, але ім’я впливає на долю людини, я особисто перечитала більше сотні значень імен і ми вирішили так.

Всім любові один з одним і до самих себе. Дякую за поради і участь, ми дуже вдячні! І ще одна приємна новина, сьогодні на вагах я побачила цифру як до вагітності, битиму рекорди. Мета: -5 ще”, – поділилася Логунова.

Нагадаємо, народжувала Поліна в столичному пологовому будинку №5, де й Тіна Кароль.

Читайте також: ПОЛІНА ГАГАРІНА ВИЙШЛА НА ПРОГУЛЯНКУ З НОВОНАРОДЖЕНОЮ ДОЧКОЮ

Джерело.

Related Post