fbpx
Breaking News
«Катя, Катруся, відкрий очі, відкрий, тобі сильно бoляче? Ну, потерпи, не бійся, я з тобою». Ольга притискала до себе дитину, не в силах допомогти, намагаючись увібрати всю бiль: «Мамочко, не плач». Катюша із зусиллям стиснула повіки, як раніше, коли чогось дуже сильно боялася і більше Ольга ніколи вже не бачила той яскравий колір неба
Ірина хотіла увірватися в кімнату, вчепитися нігтями в зрадника чоловіка і в суперницю. Але ноги раптом стали ватяними. «За що?» – металося в голові. І шість років шлюбу як одна мить пронеслися перед її очима
– Навіщо ти мені дзвониш? На годиннику друга годині ночі. – Щоб сказати, що я так чекав цього дня з тобою, але не дочекався. Тобі весь час було ніколи. Більше я не змогла заснути до ранку. Думала про те, як ми жили, куди поспішали, як любили і чому так бездарно розтринькали цю любов
10 речей, які приносять у дім бідність і нещастя. Іноді винні звичайні речі, які притягують негаразди. Таких речей треба позбуватися!
– Мене не лякає обручка на його пальці
Політика
До кінця року Україна отримає безвізовий режим з ЄС – віце-прем’єр

Попри референдум у Великій Британії Україна до кінця 2016 року повинна отримати безвізовий режим.

Про це журналістам заявила віце-премʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“Це вплине на Європейський союз, який зараз повинен внутрішньо мобілізуватися. Ми з повагою ставимося до рішення громадян Великої Британії, але нам шкода, що так відбувається. Європейський союз буде змушений сконцентруватися на своїх проблемах, щоб вийти сильнішими”, – зазначила вона.

За словами міністра, деякі процеси співпраці України та ЄС будуть відбуватися повільніше. “Ми втратимо, може, тижні, може, місяці у тих рішеннях, які ЄС має приймати щодо нас”, – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

На запитання журналістів, чи референдум вплине на безвізовий режим України, міністр заявила: “Він може відтермінувати прийняття рішення, але я не думаю що ми говоримо про відтермінування довгої перспективи. Я оптиміст, я вважаю, що до кінця цього року ми 100% будемо його (безвізовий режим – ред.) мати”, – додала міністр.

Нагадаємо, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС, проголосували 48,1%.

 

Джерело

Related Post