fbpx

До нового року 5 дні і 5 речей, про які не маєте права забути напередодні свята

Скоро Новий рік і всі задаються питанням: чи всі справи вони закінчили, чи нічого не забули? Адже існує традиція закінчувати всі розпочаті справи, якщо можливо, в старому році. Чим краще зайнятися в першу чергу?

1. Борги, образи, прощення

Насамперед слід подбати про інших. Тобто, якщо є можливість вибачитися перед одним, близьким чи рідним людиною, колегою по роботі або випадковим знайомим, Новий рік та Різдво – найбільш сприятливий час для цього. Сміливо можна йти на неприємну розмову і сподіватися на успіх.

По-друге, відповідаючи на питання: що треба зробити до Нового року, слід згадати про борги. І не тільки матеріальних.

Можливо, залишилося невиконана обіцянка, дана іншим або собі, можливо в шафі завалялася чиясь річ, взята напрокат у подруги або ви давно вже щось виконали (купили, приготували, зробили), але все не вистачало часу, щоб це віддати, закінчити, додати останній штрих — пора! Далі відкладати нікуди!

Також необхідно згадати про людей, які самі стали причиною вашої образи. Навіть якщо у них не вистачило сміливості сказати про це вголос, не вистачило слів, щоб вибачитись – вибачте! За очі, про себе і для себе.

2. Приготування та вбрання

Після того, як успішно чи не дуже завершилися всі заходи поза домом, треба уважно озирнутися зсередини. Озирніться! Подивіться на свій будинок чужими очима. Все так добре, як хотілося б? Спробуйте влаштувати свято для своєї душі.

Читайте також: ЯК ЗУСТРІТИ НОВИЙ РІК: 25 ІДЕЙ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО НАСТРОЮ

Порадуйте свій будинок новою окрасою або  килимком, здивуєте його чистотою і порядком. Вважається, що прибираючи своє житло, розкладаючи по поличках речі і книги, людина, таким чином, що наводить лад і в своїй душі, впорядковує свої думки і почуття.

До речі, якщо ви хочете, щоб ваш будинок виглядав по-особливому святково, тоді потрібно подумати про новорічному оздобленні вікон. Що ще потрібно встигнути зробити до Нового року? Звичайно ж, слід приділити увагу собі коханому.

Подбати про вбрання до Нового року, розібрати старі завали в шафі і позбутися від того, що вже точно не знадобиться. Оцінити свій гардероб і, скориставшись новорічними знижками, придбати кілька обновок. Сходити в перукарню, на масаж, манікюр, басейн – щоб у Новий рік виглядати на всі сто!

3. Продукти

Також потрібно встигнути до Нового року запастися продуктами. Краще це зробити за 4-5 дні до Нового року (зрозуміло, крім швидкопсувних). У багатьох магазинах починаються новорічні акції та всілякі знижки, що дозволить трохи заощадити.

Відкладаючи всі необхідні покупки на останній день ви ризикуєте лишитись без потрібних продуктів і провести певний час у чергах і штовханині.

Не будемо забувати, що в Новий рік, навіть дорослі чекають подарунків від Діда Мороза.

4. Подарунки, привітання

Про привітання краще подбати заздалегідь. Зручно скористатися невеликим блокнотом, в який протягом року записувалися відомості про бажані подарунки знайомих і друзів. Якщо в якості подарунка передбачається відвідування театру або подання, то квитки на такий захід краще придбати завчасно.

Якщо хочеться подарувати щось з особистою або особливою символікою (чашка з портретом, фотокнига, футболка з написом), то такий подарунок теж вимагає часу на виконання. В іншому ж можна обійтися відвідуванням сусіднього торгово-розважального центру, де до майбутніх свят є багатий вибір усіляких подарунків.

5. Майбутнє, плани

Новий рік — це не тільки прощання зі старою життям, але очікування нового початку. Саме з 1 січня багато дають собі всілякі обіцянки (сісти на дієту, кинути палити, записатися в спортклуб). Не варто цього робити!

Краще перенести початок нового життя на 3-4 тижні вперед, наприклад на 1 лютого. Як показує досвід, це оптимальний час для адаптації організму після свят. Напередодні свят варто задуматися про виконання заповітного бажання.

В той момент, коли будуть бити куранти, або, так вдало, падати з неба зірка – не залишається часу швидко зміркувати, що ж все-таки хочеться отримати в Новому році, тому підготуйтеся заздалегідь. Треба скласти плани на майбутнє.

Задумайтеся про те, куди хотілося б поїхати, з ким познайомитися, що побачити і зробіть перші кроки вже зараз. Таким чином закладаючи перший цеглинка до досягнення своєї мрії.

Джерело.

You cannot copy content of this page