fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
До сліз. Жахливо схудла Каменських ледь пересувається на милицях після фатального стрибка (відео)

Журналістам вдалося зняти співачку після трагедії.

Журналістам вдалося побачити учасницю дуету “Потап і Настя” Настю Каменських після того, як вона серйозно травмувала ногу під час стрибка з парашутом.

Настя потрапила в об’єктив операторів, коли виходила зі свого будинку, розташованого в елітній багатоповерхівці Києва. Співачка була на милицях, а її права нога була забинтованою.

Зірка прямувала до лікарні. Зауважимо, що пересуватися Каменських допомагав парубок, схоже особистий водій. Саме він повіз її до лікарні, де співачку з машини пересадили у візок.

Вивезли її звідти приблизно через годину, з рентгенівськими знімками, які Каменських передала своєму помічнику. Він і водить нове авто артистки.

Читайте також: КАМЕНСЬКИХ СТРИБНУЛА… ПАРАШУТ НЕ РОЗКРИВСЯ ПІД ЧАС ПОЛЬОТУ (ФОТО)

 

Джерело.

Related Post