fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Події
До смерті побили молодого хлопця в СІЗО Києва

У Києві 20-річний хлопець, якого побили у одному зі слідчих ізоляторів столиці, не приходячи до тями, помер у лікарні.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

На місці події правоохоронці нічого не виявили і при опитуванні свідків – 5 осіб, які перебували разом з потерпілим – жодної інформації не отримали.

Натомість фельдшер медичної частини пояснив, що ув’язненого зі слідами насильства без свідомості виявили на його спальному місці. На той момент ще живого потерпілого негайно направили в лікарню, проте через деякий час, не приходячи до тями, він помер.

Тіло хлопця скерували на судово-медичну експертизу з метою встановлення причини смерті, ступеня тяжкості тілесних ушкоджень, а також природу їхнього виникнення.

Читайте також: НАБУ ВІДКРИЛО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ “МІЛЬЯРДЕРА” МЕЛЬНИЧУКА

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Джерело.

Related Post