fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Мандри
До Туреччини без візи! Хто може в’їжджати до Туреччини,-маючи лише паспорт

Влада Туреччини затвердила безвізові поїздки для українців за ID-картками.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив глава Державної міграційної служби Максим Соколюк.

“Турецька влада 20 травня офіційно опублікувала рішення 2017/10324 про внесення змін до порядку взаємних поїздок і визнання нового (внутрішнього) українського паспорта (ID-карти) як проїзного документа (travel document) для поїздок громадян України до Туреччини. Чекаємо ноти МЗС із офіційною датою початку поїздок. Я думаю, один-два тижні”, – написав він.

Завдяки такому рішенню українці зможуть їздити до Туреччини без закордонного паспорта за новою ID-карткою.

“Уже оформлено понад 550 тисяч нових ID-карт. Громадяни України отримали нову можливість. І кожен день додається 5-6 тисяч громадян, які оформляють новий ID”, – підсумував Соколюк.

Читайте також: На День вишиванки Тіна Кароль зустрілась з українською громадою в Берліні

Джерело

Related Post