fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
До Туреччини хлинув потік туристів з України

Туристичний потік з України до Туреччини за шість місяців 2017 року зріс на 27,77% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склав до 530,258 тис. Осіб. Про це повідомило Міністерство культури і туризму Туреччини.

За даними відомства, найпопулярнішими серед українців регіонами в першому півріччі 2017 року традиційно залишалися Анталія, Стамбул і курорти провінції Мугла – Фетхіє, Даламан, Бодрум і Мармаріс.

За перше півріччя 2017 року турпотік з України в Анталію виріс на 44% – до 282,112 тис. Осіб, таким чином, Україна посідає третє місце по турпотоку в Анталію.

За даними адміністрації аеропортів Анталії, за сім місяців 2017 року Анталію відвідали 421,263 тис. Українських туристів – на 33% більше, ніж роком раніше. Турпотік з України в Стамбул зберігається на рівні 2016 року – за січень-червень 2017 року м відвідали 147,885 тис. Українців.

Провінцію Мугла за шість місяців 2017 року відвідали 46,762 тис. Українських туристів – на 55% більше, ніж роком раніше.

Читайте також: В СУПЕРМАРКЕТАХ УКРАЇНИ НЕЗАКОННО ОБШУКУЮТЬ ПОКУПЦІВ

У Міністерстві культури і туризму Туреччини прогнозують збереження тенденції зростання українського турпотоку в “оксамитовий сезон” і до кінця року.

Як повідомлялося, за п’ять місяців 2017 року потік українських туристів до Туреччини збільшився на 24,48% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 316,252 тис. Туристів. У 2016 році Туреччину відвідали 1 млн 250 тис. Туристів з України.

Джерело.

Related Post