fbpx
Breaking News
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Мандри
До яких таємниць веде вузькоколійний карпатський трамвай

Вигодська залізниця, збудована ще в середині ХІХ століття, сьогодні є найпопулярнішим туристичним маршрутом Долини.

Унікальність залізниці – у вузькій колії, 75 сантиметрів завширшки. Це вдвічі менше за ширину звичайних залізничних шляхів.

Свого часу ця гілка з’єднала Бойківщину з лісопереробною метрополією Австро-Угорщини. Мережа вузькоколійок стала незамінною в заготівлі, перероблюванні та збуті деревини. За понад півтора століття ця залізниця пережила падіння Австрійської імперії, жахи війни та партизанські бої.

Досягши найбільшого розквіту в радянські часи, до кінця 1980 років вона почала поступово занепадати. Останнього, нищівного удару їй завдали повені 1998 року. Стихія знищила більшу частину ліній. Справу природи довершили люди: десятки кілометрів рейок розібрали і здали на брухт.

Усю дорогу мандрівників супроводжує екскурсовод, який розповідає про перипетії, які довелось пережити залізниці.

На маршруті передбачені зупинки, під час яких можна скуштувати цілющу воду з джерела “Дзюркач”, поласувати тутешніми стравами, почастуватися “медовухою” та оглянути каскад Мізунського водоспаду.

Читайте також: Яскраве поєднання осені та зими: фото з засніжених Карпат

Джерело

Related Post