fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Мандри
До яких таємниць веде вузькоколійний карпатський трамвай

Вигодська залізниця, збудована ще в середині ХІХ століття, сьогодні є найпопулярнішим туристичним маршрутом Долини.

Унікальність залізниці – у вузькій колії, 75 сантиметрів завширшки. Це вдвічі менше за ширину звичайних залізничних шляхів.

Свого часу ця гілка з’єднала Бойківщину з лісопереробною метрополією Австро-Угорщини. Мережа вузькоколійок стала незамінною в заготівлі, перероблюванні та збуті деревини. За понад півтора століття ця залізниця пережила падіння Австрійської імперії, жахи війни та партизанські бої.

Досягши найбільшого розквіту в радянські часи, до кінця 1980 років вона почала поступово занепадати. Останнього, нищівного удару їй завдали повені 1998 року. Стихія знищила більшу частину ліній. Справу природи довершили люди: десятки кілометрів рейок розібрали і здали на брухт.

Усю дорогу мандрівників супроводжує екскурсовод, який розповідає про перипетії, які довелось пережити залізниці.

На маршруті передбачені зупинки, під час яких можна скуштувати цілющу воду з джерела “Дзюркач”, поласувати тутешніми стравами, почастуватися “медовухою” та оглянути каскад Мізунського водоспаду.

Читайте також: Яскраве поєднання осені та зими: фото з засніжених Карпат

Джерело

Related Post