fbpx
Шоу-бізнес
Дочка Сніжани Єгорової шокувала американських лікарів

Актриса  зазначила, що дочка і її чоловік Ярослав Ровінський вибрали для малюка досить незвичайне ім’я.

У програмі “Зірковий шлях” на каналі “Україна”, яка виходить в ефір по буднях о 9:15 з ведучими Олександром Скічком та Альоною Вінницькою, актриса і телеведуча Сніжана Єгорова розповіла подробиці про народження другого онука.

Нещодавно старша дочка популярної актриси і телеведучої Сніжани Єгорової Анастасія вдруге стала мамою. Сніжана поділилася подробицями ексклюзивно з журналістами програми “Зірковий шлях”.

Незважаючи на те, що вагітність Стасі протікала добре, Сніжана зізналася, що всерівно материнське хвилювання не покидало її. За словами зірки, пологи пройшли вдало. Зараз молода мама і новонароджений малюк почувають себе прекрасно. Крім того, Єгорова зазначила, що її дочка викликала справжній фурор в американській лікарні. “Ми щасливі. У нас все добре. Звичайно, очікування нас трохи вимотало. Американські лікарі всі по черзі приходили подивитися на Стасю як на героїню. Вони були в шоці, що вона народжувала другу дитину в такій хорошій фізичній формі. Для них – це дивовижний випадок”, – поділилася з журналістами каналу “Україна” Сніжана.

Актриса також зазначила, що дочка і її чоловік Ярослав Ровінський вибрали для малюка досить незвичайне ім’я – Еней. За словами актриси, пара довго думала над вибором імені. Але одного разу Стаса приснився сон, завдяки якому вона зрозуміла, що сина потрібно назвати саме так. “Я вважаю, що ім’я Еней – незвичайне, але знайоме і рідне. Як то кажуть: “Еней був парубок моторний. І хлопець – хоч куди козак!” – Прокоментувала Єгорова.

Читайте також: ПЕНСІЇ В УКРАЇНІ ОФОРМЛЮВАТИМУТЬСЯ ПО-НОВОМУ

Джерело.

Related Post