Шоу-бізнес
Дочка Сніжани Єгорової шокувала американських лікарів

Актриса  зазначила, що дочка і її чоловік Ярослав Ровінський вибрали для малюка досить незвичайне ім’я.

У програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка виходить в ефір по буднях о 9:15 з ведучими Олександром Скічком та Альоною Вінницькою, актриса і телеведуча Сніжана Єгорова розповіла подробиці про народження другого онука.

Нещодавно старша дочка популярної актриси і телеведучої Сніжани Єгорової Анастасія вдруге стала мамою. Сніжана поділилася подробицями ексклюзивно з журналістами програми «Зірковий шлях».

Реклама

Незважаючи на те, що вагітність Стасі протікала добре, Сніжана зізналася, що всерівно материнське хвилювання не покидало її. За словами зірки, пологи пройшли вдало. Зараз молода мама і новонароджений малюк почувають себе прекрасно. Крім того, Єгорова зазначила, що її дочка викликала справжній фурор в американській лікарні. «Ми щасливі. У нас все добре. Звичайно, очікування нас трохи вимотало. Американські лікарі всі по черзі приходили подивитися на Стасю як на героїню. Вони були в шоці, що вона народжувала другу дитину в такій хорошій фізичній формі. Для них – це дивовижний випадок», – поділилася з журналістами каналу «Україна» Сніжана.

Актриса також зазначила, що дочка і її чоловік Ярослав Ровінський вибрали для малюка досить незвичайне ім’я – Еней. За словами актриси, пара довго думала над вибором імені. Але одного разу Стаса приснився сон, завдяки якому вона зрозуміла, що сина потрібно назвати саме так. «Я вважаю, що ім’я Еней – незвичайне, але знайоме і рідне. Як то кажуть: «Еней був парубок моторний. І хлопець – хоч куди козак!» – Прокоментувала Єгорова.

Читайте також: ПЕНСІЇ В УКРАЇНІ ОФОРМЛЮВАТИМУТЬСЯ ПО-НОВОМУ

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook