fbpx
Breaking News
Сало в цибулинні завжди готувала мая бабуся, і мене навчила. Запевняю: смачніше не буває! Колір, аромат, смак – все неперевершено!
Дуже люблю готувати салат «Веселка». Для нього, окрім яєць, нічого варити не потрібно. А смак – словами не передати, потрібно лише пробувати!
В той день я розповіла чоловікові про зрaду і попросила піти. Увечері про все розповіла коханому. Думала, що він зараз зрадіє. АЛЕ! Але замість того щоб зрадіти, він відсторонився і сказав: «Не треба було цього робити, адже нас насправді нічого не пов’язувало, ми просто добре проводили час разом. Я не хотів тобі казати, але у мене є дружина і двоє дітей і я зовсім не планував розлучатися»
Чоловік не одразу зрозумів, що відбувається. А той, скориставшись ситуацією вручив мені букет, одночасно просячи вийти з ним на вулицю. Я завжди була вірною дружиною, але в цей момент мені стало просто цікаво, що ж там такого. Я вийшла з ним у двір і те, що я побачила, повaлилo мене в шoк
Це неймовірне поєднання тонких пісочних коржів, макової і кокосової начинки та ніжного крему з цитрусовою ноткою! Смакота – пальчики оближеш! А який же гарний розріз! Дівчата, пляцок просто супер! Рекомендую його також для пляцків на фуршет!
Шоу-бізнес
Дочка Євгена Кошового розплакалася: вcе найцiкавіше з вoкальних бoїв на “Голос. Діти-5”

23 червня на телеканалі 1+1 відбулись вокальні бoї шоу “Голос. Діти”. На глядачів чекали популярні хіти у виконанні юних артистів.

З дванадцяти учасників у кожній команді в наступний етап пройдуть тільки четверо. Ми простежили за подіями на вокальному проекті, пише “Обозреватель”

Читайте також:ЧU ВДAЛОСЬ РOЗВЕРНУТИ ВАРВАРІ СУДДІВСЬКІ КРІСЛА ЦЬOГО РAЗУ: ДОНЕЧКА ЄВГЕНА КОШОВОГО ВДРУГЕ ПРИЙШЛА НА “ГОЛОС. ДІТИ”(ВІДЕО)

Відкривати вокальні бoї буде команда Джамали. На сцену вийшли Надія Довбуш, Єгор Уманець і Єсенія Селезньова. За словами зіркового тренера, вибір був дуже складним, але оскільки правила змінити не можна, вона повинна була вибрати тільки одну дитину.

В результаті в шоу залишилася Надія Довбуш.

Наступне тріо, яке вийшло на сцену належить до команди Дзідзьо. Вероніка Морська, Софія Ярова і Дарина Віцан виконали пісню “Зеленеє жито, зелене”.

В результаті в шоу залишилася Вероніка Морська.

Третіми на сцену виходять дівчата з команди “Время и Стекло”. Аделіна Іордакі, Софія Бишова і Карина Столаба виконали пісню “Is not my fault” Zara Larsson. Надя Дорофєєва та Позитив вирішили, що напишуть ім’я переможниці бою на листочку, покажуть один одному і якщо імена співпадуть, то рішення буде прийнято.

В результаті на проекті залишилася Карина Столаба.

На сцену знову вийшли представники команди Дзідзьо. Надія Верховская, Ярослав Карпук і Ліана Андреасян заспівали українську пісню “Гуцулка Ксеня”. Тріо отримало похвалу від тренерів.

В результаті на шоу залишився Ярослав Карпук.

Учасники команди Джамали Тереннікова Ангеліна, Владова Анна і Микита Ачкасов вразили суддів своїм виступом. Зіркові тренери зазначили, що юні музиканти чудово заспівали і навіть попросили їх наставницю виступити з ними.

В результаті в команді Джамали залишився Микита Ачкасов.

Таїсія Скоморохова, Моніка Глазер і Поліна Бабій із команди “Время и Стекло” заспівали запальну композицію Тіни Кароль “Show me your love”. Крім того, після того, як дівчатка заспівали Таїсія розчулила тренерів своїм зворушливим зізнанням в коханні Позитиву.

В результаті в шоу залишилася Таїсія Скоморохова.

На сцену знову вийшли учасниці команди Дзідзьо. Софія Винник, Кіра Полонська і Юлія Карімі виконали пісню “Найкращий день”. Зоряний наставник похвалив дівчаток і навіть запропонував їм ролі в своєму наступному фільмі.

Участь в шоу продовжить Софія Винник.

Знову на сцені команда Джамали. Максим Давидюк, який в 13 років втратив батька, Кирилюк Ліза і Ярослав Політов, до якого на сліпих прослуховуваннях обернулися всі тренери запалили зал піснею “Mercy”.

Участь в шоу продовжить Ярослав Політов.

Чуттєву композицію “Halo” виконали учасники команди “Время и Стекло” Олександр Зазарішвілі , Максим Комісарчук, Марія Магільна і довели до сліз своїх зіркових наставників Надю Дорофєєву і Позитива.

У шоу залишився Олександр Зазарішвілі.

Останнє тріо з команди Дзідзьо виходить на сцену. Ярослав Рогалській, Максим Устянській та Володимир Петровський виконало пісню Монатика “Love it ритм”.

В результаті в шоу залишився Ярослав Рогалській.

Останні учасники команди “Время и Стекло” виходять на сцену. Давид Красілюк, Єлизавета Андрейко і Дарина Бугайчук виступили з піснею “Промінь”.

Участь в шоу продовжить Дарина Бугайчук.

Останніми з команди Джамали на сцену виходять Варвара Кошова, Артем Шойжолов і Софія Іванько. Вони виконали пісню гурту “Время и Стекло” – “Дим”.

Участь в шоу продовжить Варвара Кошова.

Related Post