fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Інтернет
Домашні улюбленці здатні бачити покемонів

Японські геймери Pokemon GO виявили у своїх домашніх улюбленців особливу властивість – тварини відчувають та бачать віртуальних покемонів. Соціальні мережі вже кишять світлинами, на яких домашні улюбленці дивляться на місця, що на екрані смартфонів показують покемонів.

Цікавим є те, домашні улюбленці за допомогою інтуїїції відчувають де саме розміщується персонаж гри і роздивляються його з особливою зацікавленістю. Автори фото підписують їх жартома, зазначаючи, що якщо тварини бачать покемонів, то вони цілком реальні.

Pokemon GO-це гра, яка має елементи додаткової реальності. Суть гри заключається у тому щоб за допомогою покеболів ловити віртуальних покемонів. Принцип додаткової реальності використовують в іграх вже декілька років, але до виходу Pokemon GO жодна гра не була такою резонансною. Геймери грають у Pokemon Go всюди, навіть на побаченнях.

Вперше Pokemon Go встановили гравці Австралії, Нової Зеландії та США. Компанія побоювалась запускати гру одразу по всьому світу, оскільки це могло спричинити величезне навантаження на сервери. Та вже з середини літа японська компанія розширила географію гри.

В Україні офіційно гру ще не запускали, але українські гравці все одно обходять обмеження та встановлюють гру.

Фото зі сторінок користувачів Twitter
Фото зі сторінок користувачів Twitter

Джерело

Related Post