Україна
Донецьк шокувало згвалтування вагітної дівчини

За інформацією городян, дівчина померла в лікарні.

Жителі Донецька повідомляють про трагічний інцидент, який трапився кілька днів тому – молоду жительку міста згвалтували троє чоловіків. Від отриманих ран дівчина на ім’я Анна померла в лікарні.

«О 17:00 вечора вона йшла від подруги додому, на неї напали, затягли до під’їзду сусіднього будинку. Вона була при надії. Втратила багато крові, робили операцію. Сказали, що прийшла до тями, але згадати нікого не може. Дихає через трубки. Лікарі кажуть, стан дуже критичний, кажуть готуватися до гіршого», – повідомляють донеччани в соцмережах. Знайомі дівчата пишуть, що вона була на третьому місяці вагітності.

Реклама

За попередньою інформацією, одного з ґвалтівників вже спіймали, двоє в розшуку. Пізніше на сторінці Анни в соціальній мережі з’явилося повідомлення, що дівчина померла. Через відсутність офіційної інформації і якихось конкретних даних багато донеччан сумніваються в достовірності цієї трагедії. Однак згадують, що кілька днів тому в Донецьку був затримав маніяк-педофіл, який поглумився над 9-річною дівчинкою в Пролетарському районі міста.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ВИБАЧИВСЯ ПЕРЕД УКРАЇНЦЯМИ

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post