Шоу-бізнес
Донька Євгена Кошового виграла престижний конкурс з піснею Джамали «1944»

Дівчинка взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Україна єднає світ».

Старша донька Євгена Кошового Варвара виграла гран-прі міжнародного фестивалю-конкурсу талантів «Україна єднає світ», виконавши переможну пісню Джамали «1944».

Дівчинка здобула перемогу у в категорії «Естрадний спів», вік 7-9 років. Вибір настільки нелегкої у виконанні пісні зробила сама Варвара — саме вона наполягла на композиції «1944».

Євгена Кошового у цей день своїми талантами радували різні діти вже від самого ранку.

Якраз у день проведення конкурсу відбувалися знімання другого сезону проекту «Кварталу 95» «Розсміши коміка. Діти», де Євген разом з Володимиром Зеленським оцінюють гумористичні таланти діток.

Маленькі учасники, віком від 4 років, підкорювали своїми виступами не тільки бувалих коміків, а й ведучу шоу — Настю Каменських і аудиторію у студії. Сміх і посмішки майже не сходили з облич коміків — дітки з усієї України та з Білорусі приємно дивували і смішили всіх присутніх. Одразу після знімань Євген вирушив до Українського дому, щоб встигнути побачити виступ ще однієї дитини — своєї доньки Варвари.

«Моя старша донька знову занурила нас з Ксенією Кошовою в прекрасний світ батьківських переживань, беручи участь в міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»! Згадалися почуття, які взяли в полон нас на «Голосі. Діти»! Пітніють руки, не тямить голова і багато інших ознак хвилювання. Але це було варто того. Наша дівчинка взяла гран-прі у категорії «Естрадний спів» вік 7-9 років!» — написав гордий зірковий батько.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО ПРО ТАЄМНЕ ВЕСІЛЛЯ КАТЕРИНИ ОСАДЧОЇ

Нагадаємо, восени 2016-го року 8-річна Варвара брала участь в проекті «Голос. Діти», який виходив на каналі» 1+1″.

За результатами «сліпих прослуховувань» вона потрапила в команду зіркового тренера Потапа, але на наступних пісенних етапах Варвара поступилася місцем іншим учасницям. Це не могло не засмутити як Варвару, так і Євгена, який у прямому ефірі проекту навіть не зміг стримати батьківських сліз.

Джерело.

Related Post

facebook