fbpx
Breaking News
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Виявилося, що це ніяка не сестра йому, а коханка! Навіть, можна сказати, наречена. Вона дійсно живе в Чехії і вони там скоро поберуться – підготовка до весілля йде повним ходом! А після цього він збирався назавжди залишитися там жити. А те, що в Україні я законна дружина, ще й на 6-му місяці, нікого не хвилює
Життєві істини і уроки, коли Вам 30, 40 і 50. Дуже мудро і влучно!..
Здоров'я
Допоможіть перемогти злого чарівника лейкoзу Марічці

Нещодавно 5-тирічній Марічці Гвоздецькій з Тернополя поставили діагноз гострий лімфобластний лейкoз.

Це рaк крові. Для батьків та найближчих родичів це шокуюча новина, бо Марічка завжди була життєрадісною і здоровою дівчинкою.

Зараз вона знаходиться в Національній дитячій спеціалізований лікарні «ОХМАТДИТ» у Києві. Вдома на неї чекають ще два братика.

Всіх, хто завдяки Богові має можливість допомогти, просимо терміново про допомогу. Дуже потрібна кров тепер і протягом наступних місяців під час проходження усього протоколу хіміoтерапії. Донорами можуть бути чоловіки з групою крові 3+.

Зараз Марічка потребує особливо, щоб штурмувати небо і просити про зцілення для неї. Також батьки просять про фінансову допомогу і підтримку.

Картка Приватбанку: 4149437836921393 (Андрій Гвоздецький — тато Марічки). Як каже Андрій, Марічка дуже хоче перемогти злого чарівника лейкoзу. Давайте допоможемо їй у цьому разом.

Читайте також: КОЛИ АНГЕЛИ СТАЮТЬ НА КОЛІНА

CREDO

Related Post