fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
Дорн зробив заяву щодо відносин України і Росії

Український співак Іван Дорн вважає, що процес примирення українців і росіян вже почався.

Про це він розповів у інтерв’ю російському спортивному журналісту Юрію Дудю.

Як відомо, на своєму концерті у Москві, вже під час війни на Донбасі, співак передавав “привіт” киянам від москвичів,

“Люди говорять про те, що є проблеми. Проблеми в їхніх головах – ось де їхні проблеми і нехай вдавляться ними, цими проблемами раз і назавжди. Між нами немає нічого! Немає нічого, крім дружби! Давайте всієї Москвою передамо дружний “привіт” Києву. І нехай це побачать всі”, – сказав співак тоді зі сцени.

Читайте також: Іван Дорн розповів, що скаже Путіну на аудієнції

Журналіст нагадав Дорну про цей момент і запитав про ставлення музиканта до відносин між Україною і Росією. Співак зазначив, що йому подобається думати, що “росіяни і українця брати”.

“Коли помириться Україна і Росія?”, – поставив чергове запитання Юрій Дудь.

“Скоро, відлига вже починається”, – вважає співак.

“Коли відбулась сварка двох побратимів, всі молодші брати сказали “ні” всьому від старшого брата, “хочемо все своє”, – прокоментував своє розуміння конфлікту на сході України Іван Дорн.

Також музикант розповів, що багатьом українцям не подобаються його гастролі Росією.

“Просто тому що сам факт того, що я виступаю у Росії – це обурливо. Ну, саме для тих, хто затятий русофоб, їм теж це не подобається. А іншим людям, насправді, їм, чесно кажучи, по барабану, що я говорю, їм важливіша моя музика”, – переконаний Іван.

Читайте також: 69-РІЧНА НІНА МАТВІЄНКО З ЯСКРАВИМ МАКІЯЖЕМ ТА У ВИШИВАНЦІ РОЗПОВІЛА ПРО ВЕЛИКОДНІ ТРАДИЦІЇ

Джерело.

Related Post