fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Довіра українців до банків почала зростати

Після масової ліквідації неплатоспроможних банків в Україні довіра населення до фінансової системи потроху повертається і українці знову несуть гроші на депозити.

Від початку року вклади в гривні зросли на 8,5 мільярда, а у валюті – на 160 мільйонів доларів.

Як зазначають у свою чергу в НБУ, регулятор “очікує поступового зростання довіри населення до банків та збереження позитивної тенденції зміцнення довіри до банківської системи та зростання депозитної бази”.

Загалом від початку 2016 року обсяг вкладів населення у гривнях зріс на 8,52 мільярда гривень (на 5%) – до 188,26 мільярдів. Депозити в іноземній валюті зросли загалом на 160 мільйонів доларів США (на 2%) – до 8,442 мільярда доларів.

До слова, результати діагностики НБУ банківської системи України свідчать – з 39 найбільших банків країни дефіцит капіталу відчувають 28.

Читайте також: СПІВАЧКА ЗЕМФІРА ЗАВЕРШИЛА СВОЮ КОНЦЕРТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Джерело.

Related Post