fbpx
життєві історії
– Дружина стерпить усе. Хто її з таким причепом з трьох дітей візьме? Якби краще піклувалася про мене, я б може і не гуляв

Є у мого чоловіка знайомий, Михайло. Цей чоловік кілька років тому взяв за дружину жінку на десять років себе старше.

За п’ять років з’явилися троє дітей, з різницею приблизно в півтора року. Сам Михайло заробляє гроші (не сказати, що великі, але на утримання дружини з дітьми вистачає). Джерело

Крім змісту, він ні будинком, ні дітьми не цікавиться. Дружина ніяких претензій до Михайла не пред’являє: навпроти вона прекрасна господиня, а діти її обожнюють.

А ось Міші в житті чогось не вистачає. Він з друзями часто ходить в сауну, де скаржиться, що дружина за собою не стежить, а вночі падає без сил і засинає.

Михайло дійсно не розуміє, що стежити за будинком і трьома дітьми-погодками нелегко.

Вважає, що раз він заробляє гроші, то все інше його стосуватися не повинно. Дружина мовчить і не намагається змінити заведений порядок речей.

Читайте також: 24 липня: що ні в якoмy paзі нe можна робити сьогодні

В останній раз при зустрічі з друзями Міша хвалився, що йому набридли випадкові зв’язки і він завів постійну коханку.

– А ти не боїшся, що дівчині захочеться більшого і вона розповість дружині про твої витівки?

– Дружина стерпить усе. Хто її з таким причепом з трьох дітей візьме? Якби краще піклувалася про мене, я б може і не гуляв.

Так вони і живуть: жінка, яка не цінує себе і чоловік, який не любить її і ставиться до неї по-споживацьки.

Я думаю, що дружина Михайла якщо не точно обізнана, то принаймні підозрює про його витівки, але терпить, тому що боїться за своє майбутнє.

Related Post

facebook