fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Дружина Володимира Кличка показала 2-річну дочку

Хайден Панеттьєрі і Володимир Кличко ось уже два роки приховують від папарацці свою дочку Кайю-Євдокію. До сих пір ми не могли побачити дівчинку. Ситуацію виправила сама зоряна мама, опублікувавши у себе кілька селфі з малятком.

Зокрема, тепер зрозуміло, на кого схожа дівчинка: шанувальники як один відзначили, що Кайя-Євдокія — вилита мама. А ось тяга до спорту, а точніше до лиж, як пише Панеттьєрі, дитині, швидше за все, передалася від боксера-батька, передає FEME.

 

Читайте також: ТРОЄ ЛЬВІВ’ЯН ШІСТЬ РОКІВ ВІДСИДІЛИ У СІЗО І ПОЧУЛИ В ЗАЛІ СУДУ, ЩО НЕ ВИННІ

Джерело.

Related Post