fbpx
Події
Дружина загиблого КОРДівця розповіла подробиці трагедії

Дружина загиблого у Княжичах начальника відділу управління КОРД Нацполіції Києва, майора поліції Віталія Валецького, розповіла деталі трагедії.

Про це пише “Нова тернопільська газета”.

Зазначимо, нещодавно з’явилася інформація, що нібито саме Валецький може бути причетний до вбивств.

За словами дружини Валецького, КОРД виїхав на спецоперацію за участю розвідки. Координували операцію працівники карного розшуку.

Вони знаходились в одному з будинків у Княжичах. Розвідники протягом дня і вночі повідомляли про невідомих, які кілька разів підходили до будинку, на який мав бути напад. О 4-й годині ранку КОРДу наказали затримати злочинців, які пограбували сусідній будинок і взяли в полон розвідників.

“Віталій першим вийшов із КОРДівського автомобіля, який прибув на місце, після нього — другий співробітник, і раптом з автомобіля ДСО почали стріляти у Віталія”, – зазначила дружина загиблого.

На думку Валецької, причиною трагедії стала неузгодженість дій.

Як зазначила жінка, у справі безліч незрозумілих моментів: не ясно, чому працівники ДСО затримали розвідників, чому у ДСО не знали про спецоперацію, чому розвідники не повідомили, що їх затримала ДСО, а не злочинці, чому вони не зізналися ДСО про те, що вони розвідка, чому КОРД послали на операцію з мінімумом інформації.

“Можливо, хтось співпрацював із бандою, тому й виникли непорозуміння, а за тим і трагедія. Я читала, що ті, хто мав координувати спецоперацію, в момент стрілянини відпочивали в ресторані”, – додала дружина Валецького.

Жінка також розповіла, що вона поспілкувалась з співробітником КОРДу, який вийшов з автівки після Віталія. За його словами, Валецький тричі вигукнув “поліція!”, але у них почали стріляти.

Водночас працівник ДСО говорить протилежне, мовляв, Віталій крикнув “работаем!”

“Мій чоловік ніколи не розмовляв російською”, – наголосила Валецька.

Дружина загиблого прокоментувала заяву в.о. голови Нацполіції Вадима Трояна, який говорив, що стріляла одна людина, натякаючи на Валецького.

За її словами, Троян не мав права давати таку оцінку до закінчення слідства, оскільки матеріали знаходяться у Генпрокуратурі і навіть там поки що нічого не коментують.

“Слідству вигідно зробити крайнім в цій історії людину, якої вже немає”, – підсумувала Валецька.

Читайте також: П’ятеро вбитих і жодного пораненого у перестрілці в Княжичах – це зачистка, – Стогній

Джерело

Related Post