fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Культура
Дружину міністра культури Оксану Батько-Нищук поховають у понеділок

В ніч на 7 жовтня уві сні померла акторка театру імені Івана Франка, дружина міністра культури Євгена Нищука Оксана Батько-Нищук.

27 вересня їй виповнилося 43 роки.

“Оксана була помітна від самого початку, як прийшла у театр. Чи не найперша її роль Мавки в “Лісовій пісні”, була яскравою і багатообіцяючою”, – розповідає театрознавець Віталій Жежера.

“Від самого початку у ній було те, що називається нерв. Я не здивувався такій ранній смерті. Був у ній якийсь фатальний нерв. Щось тривожне і загрозливе. Була одна ознака, завдяки якій вона одразу запам’яталася. Це довге розпущене волосся. Таке враження, що коса була довша за неї саму. Ось ці дві речі – фатальний нерв і довге волосся – найбільше запам’яталися”, – каже Жежера.

Заслужена артистка України Оксана Батько-Нищук народилася 27 вересня 1973 року в місті Коломия Івано-Франківської області. Закінчила Київський національний університет театрального мистецтва ім. Карпенко-Карого, факультет театрального мистецтва. Була актрисою Київського Національного українського драматичного театру ім. І. Франка.
Разом з чоловіком, міністром культури Євгеном Нищуком, має 21-річного сина Олексу.

727606_1_w_590

“Нещодавно у театрі йшла вистава “Ассо і Піаф”, в якій йшлося про Едіт Піаф і її першого продюсера. Це історія двох сестер. Тут є аналогія з нашим театром, де дві сестри – Оксана Батько-Нищук і Ірина Батько-Ступка працювали в цій виставі, – розповідає керівник театру “Сузір’я” Олексій Кужельний. Мені здавалося, що це українська Стрепетова . Актриса з найнаелектризованішими нервами, найоголенішими нервовими клітинами на українській сцені.

Каже, Оксана останнім часом мало виходила на сцену.

“Вистави, у яких грала, були з Богданом Ступкою. Це природньо, що після його смерті з репертуару зникли і вистави з його участю. Можна сказати, що Богдан Сильвестрович забрав Оксану з собою. Ступка відчував її талант. Така нервова оголеність, розпахнутість, незахищеність – риси, звичайні для будь-якого актора, зробили таку трагедію життя. Не думаю, що є такі супертехнічні артисти, які спокійні і радісні в житті, а потім виявляються трагічні на сцені. Це треба мати в собі, виховувати. Треба вміти це опановувати. Але інколи складаються такі обставини в житті, коли сил опановувати нема.

Читайте також: ПАРАСЮК ЖОРСТКО ВИСЛОВИВСЯ ЩОДО ПРАЦЮЮЧИХ У РФ УКРАЇНИ

Тому те трагічне, що на сцені, вплинуло на те, що сталося в житті. Це була велика депресія, яка затяглася. Невипадково, що трагедія сталася невдовзі після вечора пам’яті Богдана Ступки. Я це пов’язую напряму. Для Оксани спогади були тяжким випробуванням і ударом”.

Кужельний каже, що не знає офіційної причини смерті.

Поховають Оксану Батько-Нищук у понеділок. Прощання розпочнеться біля театру ім. І. Франка.

Джерело.

Related Post