fbpx
Світ
Друзям України і Києву варто набратися терпіння з Трампом – Картер

За його словами, потрібно чекати провалу нового так званого націоналізму-реалізму, який приречений через свої внутрішні протиріччя.

Друзям України і Києву варто набратися терпіння з новим президентом США Дональдом Трампом. Про це в статті для Atlantic Council пише американський міністр оборони Еш Картер.

Зокрема, Картер зазначає, що Трамп неодноразово хвалив російського авторитарного президента Володимира Путіна, з яким хоче вступити в союз.

“Які угоди адміністрація Трампа укладе заради “національних інтересів”? А що, якщо його ідеї про “знову велику” Америку синхронізуються з баченнями Путіна про те, як зробити великою Росію? Привіт, сфери впливу! Прощай, просування демократії”, – пише Картер.

Перша порада американського міністра оборони друзям України – бути терплячими. Зовнішня політика Трампа в його перший рік роботи може дуже відрізнятися від тієї, яку він проводитиме у другій або третій рік. Це пояснюється тим, що члени його команди будуть конфліктувати один з одним.

За його словами, потрібно чекати провалу нового так званого націоналізму-реалізму, який приречений через свої внутрішні протиріччя. Президент Трамп може змінити свій курс, якщо зрозуміє, що його обіграли.

Читайте також: РОСІЯ НЕ ПІДЕ НА ПОСТУПКИ УКРАЇНІ В ПИТАННЯХ ПОСТАВОК ГАЗУ – МІНЕНЕРГЕТИКИ РОСІЇ

Джерело.

Related Post