fbpx
Політика
«Дурдом і хаос»: «кіборг» Маршал розповів, чим загрожує Україні військовий переворот

У разі, якщо влада в Україні зміниться насильницьким шляхом, управляти країною будуть бандити і люди з кримінальним минулим.

Таку думку в інтерв’ю «Апостроф» висловив голова Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, відомий також як учасник боїв за донецький аеропорт із позивним Маршал.

Жуков вважає, що обговорення можливості перевороту в Україні почалося після подій в Туреччині, де військові зробили невдалу спробу повалити президента.

«У нас відразу почали інтернет-експерти міркувати, як же ми зробимо переворот. Питання: а для чого? Щоб повністю зруйнувати країну? Люди думають, що, якщо здійснити військовий переворот, то всі чесні та хороші люди вмить візьмуть керівництво на себе? Я не впевнений», — наголосив відомий «кіборг».

«Я думаю, що відразу ж піднімуть голову ті, хто з кримінальним минулим, бандити. Будуть дурдом і хаос. Будуть ображати жінок, дітей і людей похилого віку.

У країні має бути стабільно і спокійно, і тоді буде нормальний розвиток держави, а якщо кожен день щось перевертати, то ніякого руху вперед не буде, тільки тому», — вважає поліцейський.

Читайте також:ЗАГИБЕЛЬ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ТАРАНОВА: З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ПОДРОБИЦІ (ФОТО,ВІДЕО)

Джерело.

Related Post

facebook