fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
“Дурдом і хаос”: “кіборг” Маршал розповів, чим загрожує Україні військовий переворот

У разі, якщо влада в Україні зміниться насильницьким шляхом, управляти країною будуть бандити і люди з кримінальним минулим.

Таку думку в інтерв’ю “Апостроф” висловив голова Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, відомий також як учасник боїв за донецький аеропорт із позивним Маршал.

Жуков вважає, що обговорення можливості перевороту в Україні почалося після подій в Туреччині, де військові зробили невдалу спробу повалити президента.

“У нас відразу почали інтернет-експерти міркувати, як же ми зробимо переворот. Питання: а для чого? Щоб повністю зруйнувати країну? Люди думають, що, якщо здійснити військовий переворот, то всі чесні та хороші люди вмить візьмуть керівництво на себе? Я не впевнений”, – наголосив відомий “кіборг”.

“Я думаю, що відразу ж піднімуть голову ті, хто з кримінальним минулим, бандити. Будуть дурдом і хаос. Будуть ображати жінок, дітей і людей похилого віку.

У країні має бути стабільно і спокійно, і тоді буде нормальний розвиток держави, а якщо кожен день щось перевертати, то ніякого руху вперед не буде, тільки тому”, – вважає поліцейський.

Читайте також:ЗАГИБЕЛЬ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ТАРАНОВА: З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ПОДРОБИЦІ (ФОТО,ВІДЕО)

Джерело.

Related Post