fbpx
Breaking News
Сало в цибулинні завжди готувала мая бабуся, і мене навчила. Запевняю: смачніше не буває! Колір, аромат, смак – все неперевершено!
Дуже люблю готувати салат «Веселка». Для нього, окрім яєць, нічого варити не потрібно. А смак – словами не передати, потрібно лише пробувати!
В той день я розповіла чоловікові про зрaду і попросила піти. Увечері про все розповіла коханому. Думала, що він зараз зрадіє. АЛЕ! Але замість того щоб зрадіти, він відсторонився і сказав: «Не треба було цього робити, адже нас насправді нічого не пов’язувало, ми просто добре проводили час разом. Я не хотів тобі казати, але у мене є дружина і двоє дітей і я зовсім не планував розлучатися»
Чоловік не одразу зрозумів, що відбувається. А той, скориставшись ситуацією вручив мені букет, одночасно просячи вийти з ним на вулицю. Я завжди була вірною дружиною, але в цей момент мені стало просто цікаво, що ж там такого. Я вийшла з ним у двір і те, що я побачила, повaлилo мене в шoк
Це неймовірне поєднання тонких пісочних коржів, макової і кокосової начинки та ніжного крему з цитрусовою ноткою! Смакота – пальчики оближеш! А який же гарний розріз! Дівчата, пляцок просто супер! Рекомендую його також для пляцків на фуршет!
поради
Дуже люблю орхідеї, тому завжди дотримуюсь цих простих правил – і вони радують мене шикарним цвітінням круглий рік!

Дуже люблю орхідеї, тому завжди дотримуюсь цих простих правил – і вони радують мене шикарним цвітінням круглий рік!

Вимоглива, але прекрасна квітка.

Якщо ви захоплюєтеся квітникарством, то знаєте, що орхідея – рослина досить примхливa і вимагає делікатного догляду. Джерело

Домогтися повторного цвітіння від неї нелегко, але цілком можливо – якщо знати всі що сприяють цьому чинники і дотримуватися певного режиму догляду. В оптимальних умовах цвітіння орхідеї триває 2-6 місяців. А деякі види, такі як фаленопсис або ванда, можуть цвісти і цілий рік!

Ось 9 правил, щоб ваша орхідея цвіла круглий рік:

1. Дізнайтеся вік квітки.

Різні види орхідей зацвітають у віці від 1,5 до 3 років. Тому треба впевнитися, що рослина є досить зрілою, щоб цвісти. Для цього треба порахувати кількість пагонів. У дорослої рослини, готової до цвітіння, їх повинно бути від 5 до 8.

2. Не рухайте квітковий горщик.

Орхідея не любить навіть незначних пересувань, тому що реагує на положення по відношенню до світла. Якщо вам потрібно переставити квітковий горщик, ставте його тією ж стороною до світла, що і раніше.

Також не варто рухати орхідею під час поливу. Пересування несприятливо позначається на рості квітки, особливо в момент появи квітконоса.

Читайте також:КАЛИНА – КОРИСТЬ ДЛЯ ЗДOРОВ’Я: НАРOДНІ ТА ПЕРEВІРЕНІ ЧАСОМ РЕЦЕПТИ, ЯКI ПOЗБAВЛЯТЬ ВAС ВІД БAГАТЬOХ НEДУГ

3. Зверніть увагу на коріння.

Коріння орхідей активно беруть участь в процесі фотосинтезу, тому важливо стежити за тим, щоб їм вистачало світла. Оскільки зайвий раз переміщати орхідею не рекомендується, варто подбати про коріння заздалегідь.

Зокрема, замість керамічних горщиків краще використовувати пластикові прозорі ємності з великою кількістю дренажних отворів. Не рекомендується тримати орхідеї в ємностях з рифленими стінками, тому що їх коріння мають особливість приростати до нерівній поверхні. Крім цього, гострі краї можуть трaвмyвати кореневу систему.

4. Подбайте про освітлення.

Без повного світлового дня (10-12 годин на добу) орхідеї цвісти не будуть. Тому восени і взимку, коли природного освітлення дуже мало, квіти слід досвечивать лампами.

Якщо орхідея випустила цвітонос восени або взимку, подбайте про те, щоб він не зaгuнув через короткий світловий день. Іноді досить організувати підсвічування тільки для кінчика квітконосу. Головне – стежити, щоб рослина не нагрівалася.

5. Забезпечте допустимий перепад температур.

Каталізатором для цвітіння багатьох видів орхідей є незначна різниця між показниками денної і нічної температури. Тому, щоб орхідея цвіла, вночі температура повинна бути на 4-6 ° С нижче, ніж вдень.

З кінця весни і до початку осені орхідеї можна утримувати на відкритому повітрі, де температурний перепад досягається природним чином. У більш прохолодну пору приміщення з орхідеями потрібно провітрювати, не допускаючи протягів.

6. Дотримуйтесь правил поливу.

Поливати орхідею потрібно тільки після просихання грунту – це дасть можливість уникнути загнивання коренів. Після того як орхідея відцвіте, полив варто скоротити приблизно на місяць. А перед цвітінням і під час нього орхідеї потрібно більш інтенсивний полив, ніж зазвичай.

7. Зволожуйте повітря.

Ще одна важлива умова – вологість повітря. При недостатній вологості орхідея може зупинитися в рості, або на ній передчасно засохнуть нерозпущені бутони і квітки.

Щоб підвищити вологість у приміщенні, де росте орхідея, можна поставити поруч з квіткою тарілочку з водою. В особливо сухі періоди (коли в будинках включають опалення) рослину варто обприскувати. Оптимальна вологість для орхідей – від 60% і вище.

8. Правильно підбирайте добрива.

Для підгодівлі орхідеї рекомендується використовувати склади на основі фосфору і калію, які стимулюють появу квіткових бруньок. А ось підгодівлі на основі азоту краще уникати: цей елемент гальмує розвиток квітконосів.

9. Влаштуйте орхідеї «шoкову терапію».

Іноді, щоб змусити орхідею зацвісти, їй потрібно влаштувати невеликий стрес. Коли рослина відчуває себе дуже добре, воно направляє всю енергію на зростання зеленої маси. Один із способів стимулювати цвітіння – трохи «шoкувати» орхідею: скоротити полив або переставити горщик з рослиною в більш прохолодне місце.

Дотримуйтесь цих правил – і орхідея завжди буде радувати вас шикарними квітами!

Related Post