fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Події
Дворічний малюк загину на очах у матері

У Волновасі загинула дворічна дитина. Про це повідомляє поліція Донецької області.

За даними відомства, трагедія сталася сьогодні вранці.

“Хлопчик жив у приватному будинку разом з матір’ю 1995 року народження, а також її батьками. У момент події бабусі і дідуся не було вдома.

Вранці мати займалася по господарству, а дитина гралася в кімнаті. Жінка застала дитину в кімнаті, коли він засунув у розетку залізну спицю”, – розповіли в поліції.

Смерть хлопчика настала від ураження електричним струмом.

Правоохоронці констатували, що сім’я дитини – благополучна, на обліку в поліції не перебувала, а малюкові була забезпечена необхідна турбота.

Читайте також: ЗАВТРА В УКРАЇНІ БУДЕ ЩЕ ТЕПЛІШЕ

Джерело.

Related Post