fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Курйози
Дятли проти новобудов: неймовірна історія

До редакції “Зорі Приірпіння” пролунав тривожний дзвінок.

Серед ночі хтось стукає знадвору в стіну квартири… на 7-му поверсі. З вікна нікого не видно. Щоправда, зі світанком причина шуму з’ясувалася. На фасаді новобудови край стіни трудився… звичайнісінький дятел. Він собі довбав дупло в утеплювальному покритті будинку.

Як з’ясувалося, подібні наслідки діяльності дятли залишили не в одному ірпінському будинку. Усі відомі випадки “дуплування” можна об’єднати такими загальними ознаками – дятли довбуть стіни новобудов, розташованих поряд з парковими зонами, де вони ще залишилися в Ірпені.

Словом, підкидають мороки дятли ірпінським новоселам. Оскільки роблять дупла у зручних для себе, а відтак незручних для людей місцях. Як правило, високо і біля кута стіни. Відтак, аби дістатися власникові квартири, який з переляку серед ночі дзвонив до редакції, щоб залатати пробиту дятлом дірку в стіні – доведеться викликати альпіністів. Інакше не вийде.

До слова сказати, не всі наслідки діяльності ірпінських дятлів зафіксовані мешканцями будинків. Оскільки чимало квартир у новобудовах залишаються непроданими. Й саме відсутність людей, які б відганяли дятлів, дозволяє цим птахам безперешкодно займатися дуплотворчістю. Тож, купуючи квартиру в Ірпені, окрім усього іншого, варто перевірити чи не пошкоджений в новобудові фасад дятлами.

Власне, за великим рахунком люди самі винні, що втручаються у природу, представники якої у такий спосіб намагаються відстоювати своє право на існування. Бажання багатьох вихідців з мегаполісів “жити у лісі” обертається такими несподіваними наслідками. Словом, варто розуміти, що “жити у лісі” людям самим не вийде, бо там живуть ще багато різних видів тварин, й не тільки дятлів.

Звичаї та поведінку дятлів ще рік тому описав наш автор відомий письменник Валентин Собчук.

Відтепер ірпінський люд непокоїть питання вирішення цієї проблеми. Є різні пропозиції. Змиритися з тим, що у стіні вашої квартири поряд з вами житимуть дятли. Їм же також потрібно десь жити, оскільки зараз в Ірпені дерева масово вирубують під житлову забудову. Або ж є пропозиція – зводити будинки з уже облаштованими гніздами для дятлів та інших птахів.

Якщо йти таким шляхом, тоді варто передбачувати в ірпінських новобудовах можливість співіснування для усіх представників тваринного світу. Наприклад, на вчорашньому засіданні Ірпінського виконкому всерйоз обговорювалося питання можливості багатоквартирного будівництва в заплаві річки Ірпінь. Можливо, керівництво міста не знає, але ці історично заплавні луки заселені багатьма видами птахів (на жаль, чимало з них зникли через непродуману меліорацію), а також різновидами плазунів та жаб. Відтак, якщо будувати в заплаві, то потрібно в новобудовах передбачати не тільки дупла для дятлів, а й гнізда для лелек, а також водойми та тераріуми для жаб вужів і змій, які нині поки що водяться в заплаві Ірпінь-річки.

Читайте також: Скільки років працювати на квартиру в центрі Києва людям різних професій

Джерело

Related Post