fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
Дитяче населення України скорочується з лякаючою швидкістю

В Україні за роки її незалежності чисельність дитячого населення знижується з лякаючою швидкістю, скоротившись майже вдвічі.

“Сьогодні статистика невтішна. За роки незалежності дитяче населення скоротилося майже в 2 рази і сьогодні становить 7,6 млн”, – заявив в Херсоні уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба під час виступу на конференції “Зціляючи сім’ю – будуємо майбутнє”.

Кулеба зазначив, що Україна зараз займає 186 місце в світі за показником народжуваності і 13 місце в світі за показником вимирання нації.

Майже 106 тисяч дітей, або 1,5% всього дитячого населення країни живуть і виховуються в інтернатах, але тільки 8% з них сироти, а решта 92% мають батьків.

Кожні три дні 250 дітей потрапляють до інтернатних закладів переважно через бідність і нездатність сім’ї дати необхідне дитині.

Мінімум 600 тисяч дітей проживають в неблагополучних сім’ях, і вони, по суті, “стоять в черзі” на потрапляння в інтернатні установи.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ ЖУРНАЛІСТ У МОСКВІ СПРОГНОЗУВАВ МАЙБУТНЄ КРЕМЛЯ ТА КИЄВА

Джерело.

Related Post