fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Україна
Дитина померла від ГРВІ у Львівській області

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській, а найнижчий – у Тернопільській областях.

В Україні одна дитина померла в результаті гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ).

Смерть зафіксована у Львівській області, повідомляє Міністерство охорони здоров’я в щотижневому інформаційному бюлетені “Грип та ГРВІ в Україні”.

“На 43-му тижні 2016 року в закладі охорони здоров’я Львівської області, яку притягнуто до проведення дозорного епіднагляду, зареєстрований летальний випадок дитини, за даними вірусологічних досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції визначено РНК вірусу”, – відзначають соціалісти.

Нагадаємо, згідно з повідомленням міністерства, в Україні за тиждень з 24 по 30 жовтня 2016 року на грип та ГРВІ захворіли 162 689 осіб, з них більше 66% – діти у віці до 17 років.

За віковою структурою переважає захворюваність серед вікових груп 5-14 і 0-4 років.

Темп приросту захворюваності серед дорослих знизився на 2,4%, а серед дітей до 17 років збільшився на 2,1%. Найбільше хворих зареєстровано в Київській, а найменше – в Тернопільській областях.

Читайте також: ГРОЙСМАН ЗБИРАЄ КАБМІН НА ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

Джерело.

 

Related Post