fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Дивна історія: дівчина, скинута в річку, перетворилася в 80-річну бабусю (відео)

Російська радіостанція повідомила на своєму сайті, що в Санкт-Петербурзі неадекватний чоловік пристав до дівчини, а після її відмови знайомитися зіштовхнув в річку Фонтанку. З крижаної води потерпілу довелося діставати тросом.

Однак, вкоре з’ясувалося, що “дівчині” близько 80 років. Вона збирала пляшки на набережній і оступилася. Відео з камер спостереження дозволяє точно встановити, що жінку ніхто не штовхав.

Яким чином історія про стареньку збирачку пляшок трансформувалася в історію про дівчину, не повідомляється.

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАСТОСОВУВАТИ ЖАРОЗНИЖУЮЧІ ПРЕПАРАТИ

Джерело.

Related Post