fbpx
Світ
Дизайнер Мішель Обами відмовилася одягати Меланію Трамп

Софі Тіллет закликала своїх колег підтримати її.

Американський дизайнер Софі Тіллет, в наряд якої раніше красувалася перша леді США Мішель Обама, заявила у відкритому листі, що відмовляється співпрацювати з Меланією Трамп – новою першою леді США, і закликала своїх колег зробити те ж саме.

“Бренд Sophie Theallet виступає проти будь-яких форм дискримінації та забобонів. Наші дефіле і рекламні кампанії завжди були вираженням різноманітності і відображенням світу, в якому ми живемо”, – написала дизайнер.

“Як людина, яка прагне до різноманітності і особистої свободи, а також поважає будь-який стиль життя, я не хочу брати участь у створенні одягу для майбутньої першої леді США або будь-яким чином асоціюватися з нею. Просував її чоловік у своїй президентській кампанії, не сумісні з тими цінностями, з якими ми живемо. Я закликаю своїх колег-дизайнерів зробити те ж саме”, – додала вона.

cwqbfmoxeaa13tp_01

За словами Софі, хоч вона і розуміє, що не варто змішувати політику і творчість, по-іншому вона в даній ситуації вчинити не може: “Я добре розумію, що нерозумно втручатися до політики. Але у мене сімейна компанія, і тут йдеться не тільки про гроші. Ми цінуємо нашу творчу свободу і прагнемо до гуманності, свідомості і етичності”.

Сама Софі – іммігрантка, і стверджує, що її погляди на майбутнє просто не збігаються з політикою Трампа. Тіллет також підкреслила, що раніше Америка для неї була країною можливостей, де можна реалізувати свій потенціал.

Дизайнеру доводилося одягати Мішель Обаму, і Софі запевнила, що для неї це було великою честю.

1479473081

Передплатники Софі сприйняли лист по-різному. Одні хвалили її за позицію, інші посміялися над тим, що дизайнер “загордився собою”.

Бренд Sophie Theallet ще дуже молодий, але його вже оцінила не тільки Мішель Обама, а й відомі зірки. Наприклад, Кім Кардашьян.

Читайте також: АМЕРИКАНЕЦЬ ВИРІШИВ СКУПАТИСЯ В ТЕРМАЛЬНОМУ ДЖЕРЕЛІ І РОЗЧИНИВСЯ

Джерело.

Related Post