fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Культура
Джамала влаштувала собі екскурсію по Україні

З собою в поїздку співачка також взяла собачку.

Переможниця Євробачення-2016 співачка Джамала влаштувала собі невелику екскурсію по Україні. На вихідних вона побувала в місті Прилуки Чернігівської області.

“Місце де творили Глінка, Гоголь, Шевчеко та інші. В нас стільки гарних містечок”, – прокоментувала співачка.

Джамала відвідала Качанівський палац, парк, помедитувати біля озера і пограла з різнокольоровими листками в парку.

“На сьогодні такий маршрут. Done. Прилуки, Качанівський палац,Тростянец державний дендрологічний парк, Сокиринський палац, парк”, – написала вона про свою подорож.

Читайте також: ПАЛЬНЕ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ: ЦІНИ ПОЧНУТЬ ЗРОСТАТИ

Джерело.

Related Post