fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Україна
Джигурда зник під час поїздки у ДНР

Російський артист Микита Джигурда поїхав у ДНР та зник безвісти.

Він пропустив судове засідання з приводу розлучення з Мариною Анісіною, про це заявила представниця шоумена Антоніна Саврасова-Абрамова в “Актуальних новинах”.

“Джигурда вже три дні не виходить на зв’язок і не відповідає на дзвінки”, – сказала Антоніна Саврасова-Абрамова.

“Я вас запевняю, з ним все в порядку. Просто він епатажна людина і пройдисвіт, який постійно щось вигадує. Я впевнений, що народ Донбасу не стане ні брати його в полон, ні робити будь-яке зло, там всі абсолютно мирні”, – сказав Йосип Кобзон, депутат Держдуми Росії.

Джигурда отримав “паспорт ДНР” 9 березня, проте 14 березня його позбавили “громадянства” республіки через радикальні погляди і вимогу бути автономією України.

Читайте також: Помер герой популярного вірусного відео

Джерело

Related Post