fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Політика
Джонсон: Не варто перебільшувати загрозу РФ – до СРСР вона не дотягує

На думку глави МЗС Великобританії, Росія робить багато жахливих речей, але нової холодної війни не буде

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон вважає неправильними розмови про нову холодну війну з Росією, оскільки РФ не становить такої загрози миру, яку представляв СРСР. Про це повідомляє Reuters.

“Росія робить багато жахливих речей… але я не думаю, що сьогодні її можна порівняти з Радянським Союзом, який я пам’ятаю з дитинства. Я не думаю, що Росія представляє таку ж загрозу стабільності світу як колишній Радянський Союз”, – сказав Джонсон.

“Я не думаю, що це правильно – говорити про нову холодну війну”, – додав міністр.

Читайте також: Російські військові будуть щодня стрясати Севастополь

Джерело

Related Post