fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Дзідзьо зізнався, що сумує за «Україна має талант Діти» (фото)

Член журі шоу « Україна має талант Діти» Дзідзьо визнав, що вже дуже скучив за проектом. Артист поділився переживаннями зі своїми підписниками в соціальній мережі Instagram .

Нещодавно в своєму профілі в Instagram Дзідзьо розмістив пост із зображенням суддів «Україна має талант Діти» і написав, що вже сумує за шоу.

«Ви скучили? Тому що я дуже », – підписав фото співак.

Підписники Дзідзьо залишили сотні коментарів під постом, зізнавалися, що з нетерпінням чекають початку нового сезону «Україна має талант Діти» і вже передчувають поява неймовірно талановитих маленьких українців на сцені шоу.

Такий же малюнок в соціальних мережах запостив і колега Дзідзьо – Слава Фролова. Суддя жартівливо підписала: «Я і мої очкарики».

Читайте також:Віталій Козловський вперше розповів, як зав’язався його роман із зіркою PLAYBOY (фото)

Джерело.

Related Post